ANASAYFA

DUYURULAR

İLETİŞİM

Ahşap, yüzyıllardır evimizin her köşesine yerleşmiş doğal güzelliğin bir eseridir. Global düzeyde yürüttüğümüz Ar-Ge çalışmalarımız çok çeşitli ve kaliteli ürün portföyü ile müşteri taleplerimizi’de dikkate alarak yaptığımız çalışmalar sonucu bizimle birlikte nefes alabilen ahşabın doğal güzelliğini bozmadan PVC birleşimi ile elde edilen Ahşap Kompozit kapı ve Süpürgelik üretimine başladık. Yapı sektöründeki tecrübemiz 1985 yılından bugünlere kadar devam etmektedir. Erdoor Ahşap Kompozit iç mekan kapıları olarak yaşadığınız mekanlara anlam katabilmek adına yaklaşık 29 yıldır estetik ve yüksek kaliteden ödün vermeden 15.000m2 ‘lik üretim tesisimiz ile nihai tüketicilerimize hizmet sunuyoruz.

HAKKIMIZDA

MİSYON - VİZYON

Ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir grup olmak.

ERDOOR  çalışanları, üreticisi ve bayileri ile birlikte büyümeyi, tüketicisi ile bütünleşerek uluslararası alanda söz sahibi olan bir "bölgesel güç" olmayı, çalışanlarıyla verimliğini arttırmayı ana hedefi olarak belirlemiştir.

ÜRETİM

2011 yılında Hatay da kurulan Ergün Yapı San. ve Tic. A.Ş Ahşap Kompozit İç Mekan Kapı Üretiminde geniş bir ürün yelpazesine sahip olan ve bu ürünlerin üretiminde

uzmanlaşmış Türkiye’nin Önde gelen firmalarından biridir. Ergün Yapı San. ve Tic. A.Ş üretimi modern teknolojilerle donatılmış 15.000 metrekarelik tesisimizde devam ettirmekte ve ürünlerini "ERDOOR" markası ile pazarlamaktadır. Şirketimiz kapasite artırımı doğrultusunda gelişmiş teknolojilere sahip iş makineleri kullanarak üretim verimini maksimuma çıkarmayı amaçlamaktadır. Ürünlerimizin tasarımı ve ürün estetiği, kullanım kolaylığı ve güvenlik konularının büyük bir dikkatle ele alınması, üretimin her noktasında birinci kalite malzeme kullanımı, yüksek nitelikli mühendislerle birlikte kendi alanlarında uzman elemanlarla çalışılması yönüyle şirketimiz, benzer organizasyonlardan farklılık göstermektedir. Bu özelliklerimiz ve kalite politikamız sayesinde önemli kalite standartlarından gerekli yeterlilik belgelerini bulundurmaktayız.

 

İhracat yaptığımız ülkelerin kalite standartlarına göre de belgelere sahibiz. Üretim yapmanın yanı sıra kendi ürün tasarımlarımızı oluştura bilmemiz, prototip ve pilot üretim uygulamalarımız on-line ve off-line kalite kontrol sistemlerimiz ve bütün bunların tanında sürekli Pazar araştırmamız

 şirketimizin uluslar arası piyasada da başarılı olmasının ana etmenleri arasındadır Şirketimizin uluslararası pazarlarda lider firma olma vizyonuna ulaşması yolunda en önemli etkenlerden birinin ise; işini sürekli gözden geçiren, yeni ve daha iyi yollar arayan çalışanlarımızın sürekli gelişimini sağlamak olduğunu biliyoruz böylece en önemli hedeflerimizden biri olan evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak yolunda hızla ilerlemeliyiz. Şirketimizin sürekli gelişme politikası sayesinde lider yerel Pazar üreticilerinden biri olmanın yanında ürünlerimizi Orta Doğu Ülkelerine, Kuzey Afrika’ya, Avrupa ve Körfez ülkelerine ihraç etmekte ve müşterilerimizle karşılıklı memnuniyete dayalı başarılı ticari ilişkilerimizi sürdürmekteyiz.

KALİTE BELGELERİMİZ

İNSAN KAYNAKLARI

İnsan Kaynakları Uygulamalarımız; Organizasyon yapımız ile çalışanlarımızın potansiyellerini etkin olarak kullanabilecekleri ve Erdoor'un ana hedeflerine ulaşmasında değer yaratabilecekleri görevlerde değerlendiriyoruz. Profesyonel sistemler aracılığı ile İnsan Kaynakları süreçlerimizi yürütüyoruz. İşin gerektirdiği nitelikler, kişisel beceriler ve bireysel performansları ele alarak, objektif ve adil bir değerlendirme yapıyoruz. Çalışanlarımızın çalıştıkları birimin hedefleri ve markamızın kendilerinden beklentileri hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlayarak, güvenli ve sağlıklı bir iş ortamı oluşturuyoruz. Çalışanlarımızın kendilerini en iyi şekilde geliştirmeleri ve işlerini daha iyi yapabilmeleri için gerekli eğitim ve gelişim imkanlarını sunuyoruz. Erdoor değerleri ve iş ilkelerine sadık kalan ve beklentileri karşılayan tüm erdoor çalışanlarını şirkete yarattıkları değer doğrultusunda objektif ve adil bir şekilde ücretlendiriyoruz. İş Başvuru Formu Aşağıdaki formunu kullanarak firmamıza iş başvurusunda bulunabilirsiniz. En kısa zamanda size cevap vermeye çalışacağız.

BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTERMİSİNİZ?

FORM İÇİN TIKLAYIN

444 0 270

© BÜTÜN HAKLARI SAKLIDIR