Hakkımızda

2011'den beri sektörün üstün kapı markası

2011'den beri sektörün üstün kapı markası

600’ü aşkın çalışanı ile faaliyet gösteren Ergünbaş Group bünyesinde Ahşap Kompozit Kapı ve Kapı Komponentleri üretimi yapan Erdoor, yüzyıllardan beri süregelen ve zaman geçtikçe farklı şekillere bürünen ahşabın hikâyesini mekânlarınıza taşımak için 2011 yılında yola çıktı.

Türkiye’de bulunan 18.000 M2 kapalı alana sahip fabrikasının yanı sıra Cezayir’de bulunan 23.500 M2’lik üretim tesisinde kapı ve kapı komponentlerinin üretimini yapmaktadır. “Ortadoğu ve Afrikadaki en büyük Ahşap Kompozit Kapı ve Kapı Komponentleri Üreticisi” unvanına sahip olan Erdoor, 25 ülkeye aktif ihracat gerçekleştirerek sektörüne öncülük etmektedir.

Erdoor, üretim ve pazarlama sürecinin her aşamasında büyük bir özveriyle çalışarak üretim yelpazesini gün geçtikçe genişletirken müşteri memnuniyetini esas alan anlayışıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Ergünbaş Group bünyesinde Ahşap Kompozit Kapı ve Kapı Komponentleri üretimi

Neden Erdoor?

Ahşap talaşı ve PVC hammaddenin birleşimiyle oluşan ERDOOR Kompozit Kapılar, özel üretim teknolojisi ile üretilmektedir. Kompozit kapıların en önemli özelliği; suya, neme, rutubete ve ateşe karşı dayanıklı olmasıdır. Uzun ömürlüdür, böceklenmez ve doğayla dosttur.

Teklif Al