Üretim Tesislerimiz

Yüksek üretim kapasitesi ile hizmet veren tesislerimizde farklı renk, desen ve iç dolgu çeşitleri ile bayi ve tedarikçilere geniş bir ürün yelpazesi sunulmaktadır. Mamul girişinden nihai ürüne dönüşünceye kadar olan tüm üretim süreci tam otomasyonlu tesisimizde tamamlanmaktadır. Özel üretim teknolojileri kullanılarak standart kapı modellerimize ek, isteğe bağlı özel kapı tasarımları da yapılmaktadır.

 

1. Hatay Üretim Tesisi

18.000 m2 kapalı alana sahip üretim tesisimizde ürettiğimiz iç mekan kapı ve kapı komponentlerini kraft, köpük ve okal dolgu seçenekleri ile geniş ebat seçenekleri ile üstün kalite ile üretiyoruz. Türkiye’nin yanı sıra Orta Doğu ve Afrika ülkelerine ihraç ediyoruz. Makul termin süreleri ile zamanında teslimlerini gerçekleştiriyoruz.

 

2. Cezayir Üretim Tesisi

23.500 m2’lik kapalı alanda kurulu Cezayir üretim tesisimizde üstün kalitede son teknolojiye sahip makinelerle tam otomasyonlu olarak ahşap kompozit kapı üretimini gerçekleştiriyoruz. Öncelikle Cezayir pazarının yanı sıra Kuzey Afrika ülkeleri ve Avrupa pazarına da kapı ihracatını gerçekleştiriyoruz.

 

Teklif Al