Yangına Dayanıklı Kapılar

Yangına Dayanıklı Kapı

Yangına Dayanıklı Kapı

Özellikle otel projelerinde tercih edilen yangına dayanıklı kapılar Erdoor’un ER100 serisi modelinde uygulanabilmektedir. Yangında can güvenliği sağlayan ERDOOR YANGINA DAYANIKLI kapıların Dürbün, giyotin, menteşe, harici kapatıcı, kilit, duman fitili, iç dolgusu, kapı yüzeyi, ağaç serenleri ve kapı contası gibi tüm komponentleri yangına dirençli malzemelerden özel olarak üretilmektedir.

Türkak Yangın Güvenliği Testinden başarı ile geçen ERDOOR YANGINA DAYANIKLI KAPILAR, 30 dakika boyunca kesinlikle yangın geçirmez. Kapının üzerinde bulunan duman fitilleri sayesinde yangının olduğu alandan dışarı duman sızıntısı olmaz.

Standart ölçü ve özelliklerin yanında, talebe göre istenilen özellik, ebat ve aksesuarlarla da üretilebilen ERDOOR Yangın kapıları yangın anında, binalarda bölümler arası yangın geçişini belirli bir zaman aralığında engellerken aynı anda insanların geçişine olanak sağlayan kapılardır. Yangın kapılarını emsallerinden farklı kılan, montaj ve servis kalitesinin yanında, kullanılan malzemelerin kalitesi ve sistemin her bir parçasının diğeriyle uyumudur.

Yangın kapıları yapılarda can ve mal güvenliğine katkı sağlayarak önemli bir işlev görmektedir. Diğer taraftan, inşaat firmaları için de ölçülendirme, detaylandırma ve montaj bakımından uğraştırıcı bir kalem olabilmektedir. Standardize ettiği sertifikalı yangın kapıları ile yapılarda can ve mal güvenliğine katkı sağlarken, inşaat firmalarına bütçelerini zorlamayacak, hızlı temin edebilecekleri, kaliteli, nakliye ve montajı pratik bir ürün sunmaktadır. Yangına dayanıklı kapının özelliklerine göre değişen yangın kapısı fiyatları için bizi arayabilirsiniz.

TÜRKAK Yangın Dayanıklılığı Sertifikalı

Kanat Kalınlık: 44 mm

MDF Yüzey Kalınlık: 3 mm

Gürgen ve Kayın Serenler

Yangına Dayanıklılık Süresi: 30 Dk.

Yonga Levha Kalınlık: 38 mm

PVC Kenar Bant Kalınlık: 1 mm

9 Renk Seçeneği

Teklif Al